Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Litografier 7383536



*

nr 738 3536


Litografier

2 st, Frankrike, bladets mått: 16x11


Utrop:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 januari 2012
kl 17:06:46



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr